''Daktaras Taiga'' produktų serija nuo TianDe

''Daktaras Taiga'' produktų serija nuo TianDe
Publikuota 2020-06-21 Skaitė 1761

‘‘Dr. Taiga''- nauja ekologiškų produktų linija, sukurta iš augalų, natūraliai augančių laukiniuose Altajaus krašto regionuose.

Ką Jūs žinote apie Taigą?...Juk tai snaudžiantys Sibiro miškai, išsidriekę šimtus, o kai kur ir tūkstančius kilometrų. Taigoje neįtikėtinai rūsčios sąlygos: čia temperatūros svyravimai gali siekti vos ne 100 laipsnių! Tiktai patys stipriausi ir labiausiai prisitaikę medžiai ar augalai gali čia išgyventi, todėl iki dabar išlikę seniausios jų kartos ir yra pačios atspariausios. Tiktai Taigoje ir tegalima aptikti tokią didžiulę gydomą galią turinčių augalų įvairovę. 

Iš gamtoje augančių natūraliai ir tiktai rankomis surinktų augalų gaminami produktai pasižymi žymiai stipresnėmis savybėmis nei užaugintų dirbtinai sukurtomis sąlygomis. Augalų šaknų ir vaisių rinkimas rankomis („Wild  Harvesting“ angl. laukinių augalų rinkimas) iš natūralios jų augimvietės išsaugo didžiausias jų gydomąsias savybes. Taikant rankomis rinktų augalų reikalavimus, į kuriuos įeina ir optimalus jų surinkimo laikas, išsaugomas didžiausias jų sukauptų vertingų maitinančių ir biologiškai aktyvių medžiagų kiekis.

    Laukiniai augalai, iš kurių kuriami ‘‘Dr.Taiga“ produktai, yra renkami jų natūraliose augimvietėse pačių vietinių gyventojų. Be Taigos, augalai dar renkami ir Hakasijos kalnuose. Šis laukinės Sibiro gamtos regionas ištisus šimtmečius išliko nepakitęs. Kompanija ‘‘TianDe“  sumaniai panaudoja stipriąsias ir apsaugines Sibiro augmenijos savybes, kad perduotų visą jų sukauptą jėgą , padedančią išsaugoti mūsų jaunystę , sveikatą, odos bei plaukų grožį ! …

O dabar nors trumpai reikėtų tarti keletą žodžių apie produktus.

  Tarp tokių unikalių produktų būtina paminėti ekologiškus ir gydančius:

·       TianDe dušo gelį iš taigos žolelių sultinio,

·       “Shower Fitogel“, atkuriantį fito-kremą šerpetojančioms rankoms,

·       “Repair Hand“, arba atpalaiduojantį ir rankas drėkinantį kremą

·       “Relaksas ir drėkinimas“,

·       “Pasivaikščiojimas miške“ - kojų želė kapiliarams stiprinti  ,

·        kremą kulnams – “Deo-kontrol“,

žolelių pagridu pagamintas dantų fito-pastas „Balinanti“ ir “Stiprūs dantys“.

Komentarai (0)

Privalote prisijungti arba užsiregistruoti norėdami komentuoti straipsnį!

Susijusios prekės
TianDe Fitos purškiklis su propoliu. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę. ..
€1270
365
Rašyti
Skambinti