SNAKE FACTOR

Užtikrina greitą regeneraciją ir pažeistos odos sugijimą, efektyviai minkština, drėkina ir maitina p..
€700
357
TianDe atkuriamasis pėdų kremas, minkština suragėjusius odos sluoksnius ant kulnų ir padų, pašalina ..
€280
349
Drėkina ir švelnina pėdas; pasižymi kvapus šalinančiu poveikiu; šalina odos sudirgimą ir prakaito fo..
€280
348
Efektyviai drėkina ir maitina odą, skatina ląstelių regeneraciją ..
€650
334
Šios kaukės pagrindą sudaro gyvatės Mamušos (Mamushi Gloydius blomhoffii) taukai, gyvenančios Rytuos..
€1403
171
TianDe gelis švelniai rūpinasi švelnia oda aplink akis, aktyvina kolageno gamybą, akivaizdžiai stang..
€1840
135
Švelnus kremas efektyviai prižiūri odą visą dieną. Gyvatės aliejus kartu su Brillian-KS68 kompleksu ..
€1840
107
TianDe Tonikas veiksmingai valo odą nuo riebalų pertekliaus, nešvarumų ir makiažo, padidindamas ant..
€1350
47
SNAKE FACTOR
Idealus sprendimas brandžiai odai Su metais odos ląstelės praranda gebėjimą išlaikyti vandenį, todėl net ir geriant daug skysčių, brandi oda greičiau dehidratuoja. Taip pat laikui bėgant prastėja odos apsauginės funkcijos – jai vis sunkiau apsisaugoti nuo išorės veiksnių, tokių kaip saulės spinduliai, oro tarša. Dėl šių priežasčių brandi oda yra linkusi sausėti, glebti.
Jei tinkamai ja nesirūpiname, brandi oda praranda savo skaistumą ir spindesį, papilkėja. Kad taip nenutiktų svarbiausias žingsnis brandžios odos priežiūros rutinoje – drėkinimas ir maitinimas. Tam puikiai tinka priemonės su gyvatės taukais.
Riebūs mamušos taukai pamaitina odą ir veikia ją kaip apsauginis barjeras saugantis nuo išorės veiksnių. Taip pat šis barjeras neleidžia odai prarasti drėgmės, todėl dienos eigoje ji neišsausėja. Gyvatės taukai yra gausūs Omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra žinomos dėl odą drėkinančio ir maitinančio poveikio. Taip pat šios riebalų rūgštys veikia priešuždegimiškai, todėl mažina odos paraudimą, sudirgimą. Omega-3 prisideda prie odos ląstelių apsaugos ir regeneracijos. Dauguma žino, kaip sveika naudoti maisto papildus su riebalų rūgštimis, tačiau išoriškai naudojant jos taip pat efektyviai prisideda saugant odos jaunystę ir grožį
Tarptautinė kompanija TianDe sukūrė kosmetikos liniją su mamušos taukais, skirtą būtent brandžiai odai. Joje – viskas, ko reikia visapusiškai odos priežiūrai. „Snake Factor“ veido priežiūros liniją sudaro tonikas, šveitiklis, dieninis ir naktinis kremai bei paakių gelis. Priemonės papildytos kitais aktyviais komponentais: hialuronu bei ląstelių aktyvatoriumi Brillian-KS68.
Rašyti
Skambinti