Stiprinanti plaukus kaukė "Gyvatės taukai" 500g

Prekės kodas: 20127

Turimas kiekis: 8

Šios kaukės pagrindą sudaro gyvatės Mamušos (Mamushi Gloydius blomhoffii) taukai, gyvenančios Rytuose ir tūkstančius metų naudojamos Kinijos tradicinėje medicinoje.

€1403 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TianDe

Šios kaukės pagrindą sudaro gyvatės Mamušos (Mamushi Gloydius blomhoffii) taukai, gyvenančios Rytuose ir tūkstančius metų naudojamos Kinijos tradicinėje medicinoje. Senuosiuose traktatuose rašoma, kad gyvatės taukų prigimtis yra panaši į pačią gyvatę – aštri ir karšta. O tos priemonės, kurios rytuose yra priskiriamos prie „karštųjų“, pasižymi atkuriamuoju ir stimuliuojamuoju poveikiu. Tai plaukų energija ir blizgesys!
Kaukė puikiai tinka sausiems, lūžinėjantiems ir pažeistiems plaukams, reikalaujantiems drėgmės ir maitinimo. Rekomenduojama intensyviam plaukų atstatymui ir optimalios būklės palaikymui. Priemonė dovanoja blizgesį ir švelnumą.
Rekomenduojama naudoti ne tik kaip intensyvaus poveikio kaukę, bet ir rekomenduojama naudoti kas kart plaunant galvą, siekiant išsaugoti gražius ir sveikus plaukus. Tepti per visą plauko ilgį ant išplautų drėgnų plaukų, palaikyti 1-3 min. nuskalauti.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti