TianDe

Patirkite saulėto mango naudingasias savybes, pajuskite subtilų jo aromatą, kuris lengvai išl..
€1110
528
Giliai valantis šampūnas iš FreshClick kolekcijos sukurtas vieno iš efektyviausių absorbentų – angli..
€1660
527
FreshClick BB pagrindas veidui skirtas jaunam, aktyviam ir tikram! Jo lengva tekstūra suteikia nesva..
€1860
525
Riebus blizgesys ant veido? Atsikratykite jo švelniai, tik vienu gestu! ..
€600
524
Kremas skirtas odai linkusiai į hiperpigmentaciją SPF 50+ ..
€2890
523
Fermentų milteliai veikia augalinių fermentų (enzimų) pagrindu – natūralių baltymų junginių, kurie p..
€2240
522
Naudokite parafino terapiją su natūraliais persikų, taukmedžio sviesto, Atalių ir vitamino E aliejai..
€1050
521
Švelnus sviestas, kurio sudėtyje yra 100 % gryno taukmedžio sviesto bei kokosų aliejaus, valo makiaž..
€2390
520
Ar norite suteikti odai elastingumo ir atnaujinti veido spalvą? Naudokite specialias priežiūros prie..
€1540
519
Norite lygios, tonizuotos odos be celiulito? Viskas tavo rankose! Naudokite „šaltą ginklą“ prieš „ap..
€1780
518
Greitai, tinkamai ir be nereikalingų pastangų - taip lengva valyti grindis tiande grindų šluoste. Ji..
€2050
517
Priemonė buvo sukurta specialiai odai, linkusiai į reguliarų paraudimą, ant kurios atsiranda voratin..
€1710
516
TianDe

Kas yra tianDe

 "TianDe"–  energinga ir labai perspektyvi tinklinio marketingo kompanija, įkurta 2006 metais Barnaule, Altajuje, Rusijoje. Kiekvienam žmogui, MLM sistema leidžia maksimaliai save realizuoti, susikurti finansinę nepriklausomybę, verslą. Veiklos įrankis - unikalių produktų asortimentas, reikalingas kiekvienam žmogui, kiekvienai dienai!

 

Kodėl turėtumėte rinktis šią kompaniją? 

"TianDe" bendradarbiauja su pirmaujančiomis mokslinėmis laboratorijomis ir kosmetologais- ekspertais Rusijoje, Kinijoje, kokybės ir sertifikacijos centrais, pripažintais gydomosios kosmetologijos srityje.

Žinių gylis ir rafinuotumas, kurie priklauso Rytams,  Vakarų laboratorijoms. Iki šios dienos Kinijos gydytojų gydymo nuo bet kokios ligos metodai ir sugrįžimas į jaunystę bei grožį vis dar išlieka paslaptimi. Šiuolaikinio mokslo pasiekimai tik patvirtina ir paaiškina būdus, kuriais Kinija jau naudojosi prieš 5000 metų.

Šiandien Kinija- šalis, su dideliais laimėjimais daugelyje sričių, žengianti nepaprastai greitai į priekį ir tuo pačiu nori pirmauti grožio ir mados srityje. Kosmetikos rinka Kinijoje- viena iš sparčiausiai augančių pasaulyje. Kinijos gamintojai naudojasi savo tradicijomis, sumaniai panaudoja gamtos išteklius ir šiuolaikines technologijas.
TianDe partneriai- gamintojai Kinijoje, pripažinti pasaulio verslo bendruomenės,kurie turi tarptautinius kokybės sertifikatus ISO  ir naudoja savo technologijose slaptus senųjų meistrų receptus. Produktų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos- augalai, auginami natūraliomis sąlygomis Kinijoje ir Tibete, ir specialiai apmokyti žmonės tam tikru metu renka pagal mėnulio kalendorių. Vanduo, naudojamas kosmetikos priemonių gamyboje, imamas iš gydomųjų šaltinių, jūros gelmių ir valant membranų technologijų pagalba, prisotinamas reikalingais mikroelementais.


PRODUKCIJOS IŠSKIRTINUMAS


Kosmetika
Kompanija TianDe, apjungusi kosmetologiją ir farmakologiją, žymiai padidino savo gaminių efektyvumą. TianDe kosmetikos priemonės – tai biologiškai aktyvūs priedai mūsų odai, jų poveikis prilyginamas terapijų poveikiui. Aktyvių komponentų koncentracija gaminiuose siekia 15-20%, t.y. prilygsta profesionalios kosmetikos gaminiams. Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus (ISO 9001-2002). Išsami daugiametė kokybės kontrolės sistema gamyboje užtikrina aukštos kokybės produkto savybes. 
Natūralumas
Besirūpindami Jūsų grožiu ir sveiktos išsaugojimu, pirmenybę teikiame natūraliai vertingiems komponentams – gyvatės taukams ir odai, avies placentai, kregždutės lizdo ekstraktui, raudoniesiems ikrams, šilko proteinams, ženšeniui, linčži (ganodermai), žolei šou-wu, tajų gėlei, imbierui, lotosui, perlams, auksui, sidabrui, siliciui, daržovėms, jūros ekstraktams, kuriems taikomas  griežtas atrankos ir bandymų vykdymas.
 

Receptūrų unikalumas
Pagal Senųjų Rytų liaudies išmintį ir žinias sukurtas kiekvienas kosmetikos gaminys. Produktų formulės sukurtos pagal kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus. Jų efektyvumas patikrintas laiko. Mes apjungėme rytų medicinos receptus su naujausiomis technologijomis, kad kuo ilgiau išliktų natūralių ingridientų efektyvumas ir kokybė. Receptūros sukurtos pagal sinergijos principą, kai du efektyvūs ingridientai veikdami kartu būtų daug efektyvesni. Veikliosios medžiagos lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, tiesiai aprūpina ląsteles maistinėmis medžiagomis, atkuria natūralią odos pusiausvyrą, didina apsaugines odos funkcijas.


Produktų įvairovė
Kosmetikos kompanija TianDe – tai tarptautinis prekės ženklas, po kuriuo šiandien glaudžiasi  daugiau nei 700 produktų pavadinimų! Kompanija pristato išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams bei papildai. Nuolatinės akcijos, nuolaidos ir prieinamos kainos. Produktus patogu ir ekonomiška naudoti.


Nuo paprasto iki sudėtingo
Gaminių linijos parenkamos taip, kad kuo ilgiau prailginti Jūsų jaunystę ir kuo labiau atskleisti natūralų grožį. Kiekviena moteris kompanijos TianDe plačiame asortimente ras sau ne tik tinkamiausią gaminį, bet ir visą produktų liniją, jai idealiai tinkančią pagal amžių ir poveikį.


Kompleksinis požiūris į grožį
Kompanija TianDe siūlo kompleksines visų tipų ir bet kokio amžiaus odos priežiūros programas. Šios programos sukurtos gydytojų – kosmetologų ir žolininkų iš Rytų, apjungusių gilų ir kasdienį valymą, tonizavimą, drėkinimą, apsaugą, maitinimą, skubią pagalbą. Kiekviena moteris nori sužinoti visas grožio paslaptis ir kiek įmanoma ilgiau išlikti jauna, patraukli ir gyvybinga. O grožis Kinijoje vadinamas tradicinių kinų medicinos lobių perlu. TianDe kosmetika suteikia prabangos pojūtį, tai yra kinų medicinos kosmetika- geriausia rytietiška grožio paslaptis…

Rašyti
Skambinti