Giliai valantis šampūnas 250 ml.

Prekės kodas: 27005

Turimas kiekis: 15

Giliai valantis šampūnas iš FreshClick kolekcijos sukurtas vieno iš efektyviausių absorbentų – anglies pagrindu.

€1660 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TianDe

Detox efektas: juodas šampūnas prieš „baltąjį sniegą“!

Giliai valantis šampūnas iš FreshClick kolekcijos sukurtas vieno iš efektyviausių absorbentų – anglies pagrindu. Jo granulės, kaip ir mikrokempinės, aktyviai sugeria riebalų perteklių ir valo plaukus bei galvos odą nuo formavimo priemonių likučių.

Juodasis šampūnas atlaisvina kelią maistinėms medžiagoms, esančioms priežiūros produktuose. Rezultatas: po plovimo šampūnu užtepti balzamai ir kaukės veiks efektyviai.

Anglies šampūnas neturi dažančio pigmento: netepa garbanų ir tinka blondinėms.

Giliai valantis šampūnas – tai papildoma priežiūros priemonė, kurią užtenka naudoti kartą ar du per savaitę.

Išbandykite juodai juodą šampūną ir patirkite magišką anglies galią! Norėdami sustiprinti efektą, naudokite šampūną kartu su Biolamination Effect kondicionieriumi.

Naudojimas: tepkite ant drėgnų plaukų, įmasažuokite, tada nuskalaukite. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Aktyvūs komponentai:

Anglis - tai puikus absorbentas, kuris be likučių sugeria riebalų perteklių ir nešvarumus. Jis tikrai švelniai išvalo plaukus ir galvos odą nuo viso to, kas nereikalinga! Formavimo priemonės 100% nenuplaunamos paprastu kasdieniu šampūnu – jos išlieka ir, be to, kaupiasi ant plaukų linijos ir galvos odos. Tai savo ruožtu apsunkina kaukių ir balzamų darbą – naudingos medžiagos tiesiog negali „pralaužti“ taršos sluoksnio! Anglis gali atsikratyti jūsų plaukų nuo visko, kas nereikalinga, ir atveria kelią maistinėms medžiagoms.

Natrio lauroamfoacetatas - tai labai švelni paviršinio aktyvumo medžiaga, kuri iš pradžių buvo naudojama kūdikių vonios gaminiuose. Šiandien natrio lauroamfoacetatas taip pat naudojamas kaip plaukų kondicionierius ir kaip komponentas, padedantis sumažinti galimą dirginantį agresyvesnių paviršinio aktyvumo medžiagų poveikį.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti