tianDe 3D Limfodrenažinis masažuoklis veido ir kūno odai pakelti

Populiari

Prekės kodas: 90187

Turimas kiekis: 100

Tai patogus prietaisas, kuris taps jūsų asmeniniu namų „masažo terapeutu“ ir puiki alternatyva salonų procedūroms.

€3333 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: TianDe

Su amžiumi oda praranda elastingumą ir tonusą: veido ovalas praranda savo ankstesnę formą, atsiranda pirmosios raukšlės ir kiti vytimo požymiai. Neįmanoma sustabdyti laiko, tačiau visiškai įmanoma pratęsti jaunystę reguliariai prižiūrint! Masažas yra vienas efektyviausių odos priežiūros būdų. Tačiau ne kiekviena moteris turi laiko ir pinigų reguliariai lankytis masažo kabinetuose ar grožio salonuose.„TianDe“ pristato naują 3D masažuoklį veido ir kūno odos pakėlimui! Tai patogus prietaisas, kuris taps jūsų asmeniniu namų „masažo terapeutu“ ir puiki alternatyva salonų procedūroms. Tik 10–15 minučių per dieną masažo probleminėse vietose ir labai greitai gausite puikų rezultatą: pastebimas veido pakėlimas ir elastingas kūnas. 3D masažuoklis, priverčia veido raumenis dirbti aktyviau ir efektyviau. Dėl masažuoklio sandaros elementų-riedučių, pagerėja kraujotaka, dėl kurios raumenys atsipalaiduoja ir išlygėja raukšlės.

3D masažuoklis yra rekomenduotinas, norint užkirsti kelią veido raukšlėms, pagerinti odos būklę, gerinti mikrocirkuliaciją ir didinti odos elastingumą. Jis taps tikru jūsų grožio ir harmonijos skulptoriumi!– Du limfodrenažiniai ritinėliai, kurių sukimosi spindulys yra 360 laipsnių, slinkdami, užfiksuoja tarp savęs odos sluoksnį ir efektyviai jį masažuoja.

– Maži trikampiai ritinėlių kraštuose, padeda dar labiau pagerinti vietinę mikrocirkuliaciją.

Masažuoklis bus puikus asistentas VEIDO kontūro formavimui. Reguliarus jo naudojimas padės:

– atsikratyti antrojo smakro, išryškinti veido ovalą;

– atkurti odos gaivumą ir elastingumą, pagerinti bendrą odos būklę;

– padidinti raumenų plastiškumą, sumažinti raukšlių gilumą.

Masažuoklis puikiai veikia formuojant KŪNĄ.

– mažina matomas strijas;

– probleminėse srityse, odos būklės gerinimas;

– edemos ir celiulito atsiradimo prevencija.Norite sustiprinti efektą? Masažuoklį naudokite kartu su kaukėmis, kremais ar anticeliulitiniais produktais iš TianDe!

Naudojimas:

Masažo trukmė – 10–15 minučių. Masažuokite veidą ir kūną išilgai masažo linijų, neįtempdami odos. Esant stipriam paraudimui ar stipriam skausmui, masažuoklio vartojimą reikia nutraukti.

Svarbi informacija! Limfodrenažinis masažas: riedučius stumiame į priekį!

Veidui: riedučiai juda tik į priekį nuo smakro link ausų, nuo nosies krašto link smilkinio, nuo kaktos iki galvos vidurio.

Kūnui: riedučiai juda į priekį nuo pėdos link kelėnų aukštyn, sulenkimą prašokame ir tęsiame nuo kelėnų į viršų! Limfodrenažas nuo apačios į viršų! Masažas raumenims- riedučiai važiuoja atgal.Masažuoklis tarsi tempiamas.Riedučiai važiuoja viena kryptimi.Giliau raumuo masažuojamas.Masažuoklio negalima purkšti ar valyti spiritiniais preparatais! Tik po tekančiu vandeniu nuplauti.Galima naudoti tianDe eco indų plovikliu su muilo riešutu!

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Puikus regėjimas yra pati vertingiausia gamtos dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje yra per daug veiksni..
€25420
145
TianDe Kremo – stimuliatoriaus dėka, jausite pasitenkinimą žiūrėdamos į savo gražėjančias šlaunis ir..
€1430
328
Masažo aliejus padės jums mėgautis lengvu kvėpavimu! Pagamintas pagal Rytų senovės receptus. ..
€2225
425
Masažuoklis leidžia pagerinti bendrą odos būklę, padaryti ją elastingą ir stangresnę, gebančią atlai..
€720
440
Rašyti
Skambinti